TEMPUR Comfort Medium polštář (dříve Original)

Tento polštář tradičního tvaru zajišťuje pohodlí a oporu typickou pro polštáře TEMPUR. Nabízí pevnější a zároveň velice komfortní oporu v libovolných polohách.


  • 4 620 Kč bez DPH
  • Skladem
5 590 Kč
  • Velikost
Kategorie: Anatomické polštáře
 

CO JE TEMPUR?

TEMPUR je viskoelastickým materiálem s otevřenou buněčnou strukturou, který zmírňuje tlak a je citlivý na teplotu. Materiál TEMPUR se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Běžný polyuretanový materiál má nepravidelnou buněčnou strukturu, která se pod vaší váhou jednoduše stlačí. U materiálu TEMPUR se miliardy otevřených buněk jemně pohybují kolem vašeho těla, čímž vám bez zpětného tlaku poskytnou kompletní podporu tam, kde ji potřebujete. Materiál TEMPUR se vrátí do původního tvaru, jakmile se z něj zvednete.

Polštář je hypoalergenní a antimikrobiálně ošetřený, aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Potah je certifikovaný jako MADE IN GREEN podle Oeko‑TEX 100. To zaručuje, že tento produkt je vyroben z materiálů, které byly důkladně testovány, aby neobsahovaly škodlivé látky a byly vyráběny v ekologicky šetrných zařízeních za sociálně odpovědných pracovních podmínek.
Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro před odíráním a drolením výplně.
Polštář koupíte jak se separačním povlakem, tak s potahem polštáře.