Klinmam Modal Wellness ložní souprava - celoroční

  • 1 z 2

Sada přikrývky 135 x 200 cm a polštáře 70 x 90 cm z řady Klinmam Modal Wellness s potahem s příměsí z modalových vláken. Vynikající prodyšnost a odvod vlhkosti.

  • 3 380 Kč 169 Kč –5 %
    2 654 Kč bez DPH
  • Skladem
3 211 Kč
Kategorie: Ložní Soupravy
údržba: praní na 60 °C
rozměr polštáře: 70 x 90 cm
rozměr přikrývky: 135 x 200 cm
 

Ložní souprava MODAL zahrnuje přikrývku a polštář s povrchovou tkaninou vyrobenou ze směsi polyesteru, bavlny a modalových vláken. Díky modalové složce je zajištěn odvod vlhkosti a prodyšnost při současném zachování suchého klimatu v lůžku. Speciální prošití přikrývky ideálně kopíruje ležící tělo. Ložní souprava zajišťuje optimální komfort po celý rok.

• kombinace vysoce prodyšných materiálů
• antialergenní složení a optimální komfort po celý rok
• vysoký odvod vlhkosti
• suché klima v lůžku

POVRCHOVÝ MATERIÁL:
40% polyester, 30% bavlna, 30% Modal Micro - vysoce jakostní směsová tkanina ze směsi bavlny, polysteru a mikromodalových vláken, lehká a příjemná na omak.

NÁPLŇ PŘIKRÝVKY:
100% polyester, jemná čtyřkanálková dutá vlákna Fiber Loft s velmi nízkou hmotností, vysokou plnící schopností a výbornou hřejivostí se výborně starají o lehkost a nadýchanost.

NÁPLŇ POLŠTÁŘE:
Směs měkkých polyesterových „kuliček“ a pružných polyuretanových tyčinek.

Provedení polštáře: 2x zip 
K dosažení několikanásobné životnosti je polštář zhotoven ze dvou samostatných částí.
1. Vnější vak - snímatelný vnější vak můžete prát samostatně bez vnitřního vaku s náplní. Zbavíte se tak povrchových nečistot a bakterií, způsobené pocením, několikanásobně tak prodloužíte životnost náplně.
2. Vnitřní vak - je také pratelný na 60° C, avšak není třeba jej prát tak často jako vnější vak. Díky zipu na vnitřním vaku můžete snadno náplň regulovat, po několika letech jednoduše dosypávat či vyměnit úplně.

Váha náplně celoroční přikrývky je 350 g/m2, váha náplně polštáře 920 g.